| Materiaal | Roestvrij staal/Porselein |
|---|---|
| Standaardspanning | 12 kV |
| Toepassing | Openluchtdistributie |
| verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Hoogte | ≤3000m |
| Materiaal | Roestvrije Steel+Ceramic |
|---|---|
| Standaard | GB1984-2003 |
| Handelsmodus | EXW |
| Hoeveelheid | 1set+3eenheden |
| Frequentie | 50 Hz |
| Mechanisch leven | 10000 keer |
|---|---|
| Handelsmodus | EXW |
| Naam van het product | Hoogspannings Vacuümstroomonderbreker |
| Standaard | IEC62271-100 |
| Sleutelwoorden | Circuit breaker |
| Naam van het product | ZW20-12 (F) de Schakelaar van de Grenslading |
|---|---|
| functie | Machtsschakelaar |
| Mechanisch leven | 10000 keer |
| Toepassing | Distributiesysteem |
| Structuur | Vast type |
| Materiaal | Roestvrije Steel+Ceramic |
|---|---|
| Type | vacumm stroomonderbreker |
| Haven | Hoofdhaven in China |
| Kleur | Grijs |
| Gebruik | Hoogspanning |
| Omgevingstemperatuur | -45℃-40℃ |
|---|---|
| Voordeel | Kleine grootte |
| Hoogte | ≤3000m |
| Kleur | Grijs |
| Standaard | GB/T11022-1999 |
| Gebruik | Hoogspanning |
|---|---|
| verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Handelsmodus | EXW |
| Toepassing | transformatorhulpkantoor |
| Frequentieclassificatie | 50 Hz |
| Type | De schakelaar van de grenslading |
|---|---|
| Standaard | IEC62271-100 |
| Toepassing | Elektrische distributie |
| Standaardspanning | 12 kV |
| Min.Temperature | -40°C |
| Nominale spanning | 12 kV |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A/1250A |
| Pools | 3 Polen |
| verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Materiaal | Roestvrij staal + porselein |
| Type | vacuümstroomonderbreker |
|---|---|
| Nominale spanning | 12 kV |
| Nominale stroom | 630A/1250A |
| Nettogewicht | 180 kg |
| verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |