| Laadtijd | 0.5-20 uur |
|---|---|
| Pakket | kartonnen doos |
| Het laden Stroom | 0-20000 ((mA) |
| Toepassing | Auto/Huishouden/Boot... |
| Type | Adapter voor stroomtoevoer |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Metalen |
| OutputYES Spanning | 12v/24v |
| Inlaatspanning | 130-250 V |
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Uitgangsspanning | 12v/24v |
|---|---|
| Invoervermogen | 260W |
| Zelfreparatie | - Ja, dat klopt. |
| Haven | DC/AC |
| Laadstroom | 0-10000 ((mA) |
| Standaardspanning | 12 kV |
|---|---|
| Type | vacuüm stroomonderbreker met controller |
| Standaard | GB1984-2003 |
| Sleutelwoord | Vacuüm Elektrische Sectionlizer |
| Min. Temperatuur | -40°C |
| Type adapterbatterij | loodzuurbatterij, waterbatterij, droge batterij, onderhoudsvrije batterij |
|---|---|
| Afbeelding | LED/LCD |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Inlaatspanning | 100 V tot 250 V |
| Frequentie | 50 Hz/51 Hz |
| Laadtijd | 2-12 uren |
|---|---|
| Maximumstroom | 6A |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| MOQ van aanpassing | 500 stuks |
| Kleur | Blue+Black |
| Verpakkingsspecificaties | 205*110*60 |
|---|---|
| Maximumstroom | 6A |
| Gewicht | 0.38Kg |
| MOQ | 50 stuks |
| Overtemperatuurbescherming | - Ja, dat klopt. |
| Type batterij | loodzuurbatterij, waterbatterij, droge batterij, onderhoudsvrije batterij |
|---|---|
| LEIDENE Verlichting | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | 12V 24V |
| Frequentie | 50 Hz/57 Hz |
| Het laden Stroom | 0-10000 ((mA) |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Mechanisch leven | 10000 keer |
| Pools | 3P |
| Uitgangsspanning | 110V-250V |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Frequentie | 50 Hz |
| Standaard | GB4706.1-2005 |
| Het laden Stroom | 0-10000 ((mA) |