| Stroom | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Spanning | 12 kV-36kV |
| Sleutelwoorden | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Materiaal | Ceramisch/Staal |
| Kleur | Grijs |
| Nominale stroom | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -30℃~+40℃ |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Functie | Isolatiecontrole |
| Materiaal | Porselein |
| Materiaal | van keramiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 12kV-36kV |
| Installatiemilieu | Buiten |
| Gebruik | Het breken |
| Productsoort | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Nominale stroom | 630A |
| Pools | 1p |
| Mechanisch leven | 50 |
| Stroom | 630A tot en met 1250A |
|---|---|
| Spanning | 12 kV~36 kV |
| Frequentie | 50 Hz |
| Mechanische tijd | 50 tot 80 keer |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| collocatie | Gw9-10 de schakelaar van de hoogspanningsisolator |
|---|---|
| Materiaal | Porseleinisolatie/Roestvrij staal/Staal |
| Gebruik | Bescherming |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Sleutelwoorden | Openlucht Vacuümstroomonderbreker/Hoogspanningsisolatorschakelaar |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Huidige rating | 630A |
| Windsnelheid | 700Pa |
| Sleutelwoord | Openluchtdisconntor-Schakelaar |
| Verpakking | Houten behuizing |
| Max. stroom | 1250A |
|---|---|
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Max. Spanning | 36KV |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwoorden | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Nominale stroom | 1000A |
|---|---|
| Productsoort | Hookstickschakelaar |
| Handelsvoorwaarden | EXW |
| Materiaal | Porselein |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Type | De hoogspanningsoverheadkosten maken Schakelaar los |
|---|---|
| Toepassing | Buiten |
| Sleutelwoorden | Hookstickschakelaar |
| Huidige rating | 1250A |
| Materiaal | Porselein/roestvrij staal/staal |