| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Mechanisch leven | 10000 keer |
| Pool-Aantal | 3 Polen |
| verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Handelsmodus | EXW |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower than 3000m |
| Batterijspanning | 48VDC |
|---|---|
| Uitgangsvoltage | 230 V |
| Nominaal vermogen | 5000 W |
| Maximumefficiency | 93% |
| Werktemperatuur | 0-55℃ |
| Nominale stroom | 630A |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal + porselein |
| Hoeveelheid | 2 (1unit+1set) |
| Gebruik | Bescherming |
| Handelsmodus | EXW |
| Kwaliteit | Hoofd |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal + staal + keramiek |
| Hoeveelheid | 2 (1unit+1set) |
| Sleutelwoorden | Openlucht vacuümstroomonderbreker |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Toepassing | buiten |
| Type | vacuümstroomonderbreker |
| Inlaatspanning | AC 110-240V |
|---|---|
| Invoerpiekvermogen | 260W |
| Uitgangsspanning | 12v/24v |
| Pakket | kartonnen doos |
| Laadtijd | 0.5-20 uur |
| Huidige rating | 630A |
|---|---|
| Hoeveelheid | 4 (1set+3units) |
| Toepassing | Hoogspanningshulpkantoor |
| Hoogte | ≤3000m |
| Standaard | GB/T11022-1999 |
| Oplaadopbrengst | Clip voor de batterij |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Metaal+plastic |
| Inlaatspanning | 12V 24V |
| Uitgangsstroom | 12V-20AH 24V-12AH |
| Laadstroom | 0-10000 ((mA) |