| Materiaal | Ceramic+Stainless Steel+Steel |
|---|---|
| Max.Voltage | 36KV |
| Standaardstroom | 1000A |
| Gebruik | het breken/het verbinden |
| Windsnelheid | 700Pa |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Huidige rating | 630A |
| Max. Spanning | 36KV |
| Standaardspanning | 12 kV |
| Max.Temperature | 40℃ |
| Max.Voltage | 36KV |
|---|---|
| Huidige rating | 1000A |
| Kenmerken | Eenvoudige installatie |
| Hoogte | Overschrijdend geen 1000m |
| Temperatuur | -30℃-40℃ |
| Type | Schakelaar van Wisselstroom de Openluchtdisconnector |
|---|---|
| Toepassing | Openlucht elektrohulpkantoor |
| Sleutelwoorden | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Kenmerken | Draagbaar |
| Huidige rating | 1250A |
| Nominale stroom | 630A |
|---|---|
| Mechanisch leven | 50 |
| Naam van het product | Gw9-10 openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Hoeveelheid | 3 uints voor 1 groep |
| Standaard | GB/T311.6-2005 |
|---|---|
| Max.Temperature | 40℃ |
| Standaardspanning | 12 kV |
| Huidige rating | 1000A |
| Proefproef | Vrij na orde |
| Type | Openlucht vacuümstroomonderbreker |
|---|---|
| Haven | Hoofdhaven in China |
| Gebruik | Openluchtbescherming |
| Max.Voltage | 15 kv |
| Max.Current | 1250A |
| Naam van het product | ZW32-12 Vacuüm stroomonderbreker |
|---|---|
| Standaard | GB1984/GB11022 |
| Sleutelwoorden | Hoogspanningsautomaat op paal |
| Standaardspanning | 12 kV |
| Hoeveelheid | 1set+3eenheden |
| Nominale stroom | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrije Steel+Ceramic |
| Polen-aantal | 3 Polen |
| Naam van het product | Vacuümstroomonderbreker/Hookstick-schakelaar |
| Handelsmodus | EXW |
| Huidige rating | 630A/1250A |
|---|---|
| Pools | 3 Polen |
| Materiaal | Roestvrij staal + porselein |
| Hoeveelheid | 2 (1unit+1set) |
| Toepassing | Industriële Distributie |