| Materiaal | Porselein/staal/roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Proef | Vrij na orde |
| collocatie | Hoogspannings Vacuümstroomonderbreker |
| Standaard | GB 1985-2014 |
| Materiaal | Porcelain+Steel |
|---|---|
| Nominale spanning | 12 kV |
| Mechanisch leven | 50/50/80 |
| Haven | Hoofdhaven in China |
| Toepassing | Hoogspannings elektrodistributie |
| Materiaal | Roestvrij staal + keramiek + staal |
|---|---|
| Structuur | Vast type |
| Standaard | IEC62271-100 |
| Mechanische tijden | 10000 |
| Gebruik | Hoogspanning |
| Standaard | GB1984-2003/GB1985-2014 |
|---|---|
| Handelsmodus | EXW |
| Installatie | Vastgesteld |
| collocatie | GW9 schakelaar van reeks de openluchtdisconnector |
| Gebruik | Bescherming |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Productnaam | Hookstickschakelaar |
| Frequentie | 50 Hz |
| Toepassing | Overhead power lines |
|---|---|
| Proef | Vrij na orde |
| Kleur | grijs |
| Pool-Aantallen | 1p |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Proefproef | Vrij na orde |
|---|---|
| Handelsmodus | EXW |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Pakket | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Toepassing | Elektrisch systeem |
| Nominale stroom | 1250A |
|---|---|
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Gebruik | Voor het Beschermen of het Controleren |
| Sleutelwoord | De hoogspanning maakt Schakelaar los |
| Installatie | Vastgesteld |
| collocatie | Vacuümstroomonderbrekers |
|---|---|
| Type | Openluchthookstick diconnect schakelaar |
| Spanning | 12~36kV |
| Sleutelwoorden | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
| Temperatuur | -40℃~+40℃ |
| Max. stroom | 1250A |
|---|---|
| Productnaam | Gewerkt maak Schakelaar los |
| collocatie | Vacuümstroomonderbrekers |
| Kleur | Grijs |
| Hoeveelheid | 3 eenheden (1 reeks) |