| Type | Hoogspanningshaakschakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Buiten |
| Sleutelwoorden | Verticale breekschakelaar |
| Kenmerken | Kleine ruimte |
| Max. stroom | 1250A |
| Stroom | 1250A |
|---|---|
| Standaardspanning | 12 kV |
| Sleutelwoorden | Elektrische hoogspanningsisolator |
| Materiaal | Ceramic+Steel |
| Gebruik | Bescherming |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Max. Spanning | 36KV |
| Gebruik | Voor Scheiding en Isolatie |
| Sleutelwoord | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Installatie | Vastgesteld |
| Hoogte | Overschrijdend geen 1000m |
|---|---|
| Kenmerken | Draagbaar |
| Mechanisch leven | 50 |
| Toepassing | Hoogspanningsstroomtransmissie |
| Max.Current | 1250A |
| Nominale stroom | 630A-1250A |
|---|---|
| Type | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Nominale spanning | 12kV/36kV |
| Toepassing | Distributiesysteem |
| Mechanisch leven | 50/50/80 |
| Standaard | GB 1985-2014 |
|---|---|
| Haven | Hoofdhavens in China |
| MOQ | 1group |
| Handelsmodus | EXW |
| Proefproef | Vrij na orde |
| Materiaal | Ceramic+Steel |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| TYPE | Schakelaar van de hoogspannings de openluchtisolator |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Type | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
| Verpakking | Houten behuizing |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
|---|---|
| Aardbevingsintensiteit | niveau 8 |
| Temperatuur | -40°C~40°C |
| Windsnelheid | 700Pa |
| Huidige rating | 1000A |
| MOQ | 1group |
|---|---|
| Huidige rating | 630A |
| Mechanische tijd | 50 |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Verpakking | Houten behuizing |