| Materiaal | Ceramisch/Staal/Roestvrij staal |
|---|---|
| Spanning | 12 kV-36kV |
| Mechanische tijden | 50/50/80 |
| Huidige rating | 1000A |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Huidige rating | 1250A |
|---|---|
| Type | Nieuw typemodel van gw9-10 |
| Spanning | 12 kV/24kV/36kV |
| Mechanische tijden | 80 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Nominale stroom | 1250A |
|---|---|
| Mechanisch leven | 80 |
| Max. Spanning | 36KV |
| Materiaal | Ceramisch/Staal/Roestvrij staal |
| Sleutelwoorden | Openluchthookstick |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Functie | overbelasting |
| Hoeveelheid | 3 uints voor 1 reeks |
| Sleutelwoord | Hookstick |
| Materiaal | Steel+Stainless steel+Ceramic |
|---|---|
| Standaard | GB1985-2014 |
| Nominale stroom | 630A |
| Hoeveelheid | 3units |
| Mechanisch leven | 50 |
| Standaardspanning | 12 kV |
|---|---|
| Mechanisch leven | 10000 keer (50/80) tijden |
| MOQ | 1unit+1set |
| Gebruik | Bescherming |
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A-1250A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Functie | overbelasting |
| Toepassing | Distributiesysteem/Hulpkantoor/Openlucht |
| MOQ | 1group |
|---|---|
| Verpakking | Houten behuizing |
| Materiaal | Staal/Porselein |
| Proefproef | Vrij na orde |
| Sleutelwoord | De hoogspanning maakt Schakelaar los |
| Sleutelwoord | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Het hulpkantoor van de machtstransmissie |
| Gebruik | het breken/het verbinden |
| Hoogte | 1250A |
| Materiaal | 1000m niet overschrijden |
| Nominale stroom | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Functie | Het breken |
| Hoeveelheid | 3 uints voor 1 groep |
| Sleutelwoord | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
| Toepassing | Elektrisch systeem |