| Sleutelwoord | Hoogspannings Elektroisolator |
|---|---|
| Proef | Vrij na orde |
| Installatie | Vastgesteld |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Huidige rating | 1000A |
| Nominale stroom | 1000A |
|---|---|
| Productsoort | Openluchthoogspannings elektroisolator |
| Handelsvoorwaarden | EXW |
| Materiaal | Porselein/staal/roestvrij staal |
| Nominale frequentie | 50/60Hz |
| Sleutelwoord | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Overhead power lines |
| MOQ | 1group |
| Gebruik | Bescherming |
| Temperatuur | -40℃~+40℃ |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Productnaam | Elektrische hoogspanningsisolator |
| Huidige rating | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal + porselein + staal |
| Hoeveelheid | 2 (1unit+1set) |
| Gebruik | Bescherming |
| Sleutelwoorden | Hoogspannings Vacuümstroomonderbreker |
| Naam van het product | Gw9-10 hoogspannings Elektroisolator |
|---|---|
| Gebruik | Het breken/het Controleren |
| kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Installatie | Vastgesteld |
| Mechanische tijd | 50 |
| Max. stroom | 1250A |
|---|---|
| Naam van het product | Buitenverbindingsschakelaar van de GW9-serie |
| collocatie | Hoogspanningsvacuümcircuitsluiters |
| Gebruik | Stroomonderbreking |
| Max.Temperature | 40℃ |
| Mechanisch leven | 50 |
|---|---|
| Max. Spanning | 36KV |
| Handelsvoorwaarden | EXW |
| Hoeveelheid | 3 eenheden voor 1 reeks |
| Kleur | grijs |
| Naam van het product | Gw9-10 de schakelaar van de hoogspanningsisolator |
|---|---|
| Gebruik | Beschermen of controleren |
| Toepassing | De lijn van de distributiemacht |
| Kenmerken | Draagbare/kleine ruimte |
| Standaard | GB/T 11022-2011 |
| Materiaal | Porselein |
|---|---|
| Nominale spanning | 12 kV |
| Mechanisch leven | 50 |
| Kleur | Grijs |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou |