| Sleutelwoord | De hoogspanning maakt Schakelaar los |
|---|---|
| Toepassing | Duurzame energiesysteem |
| Standaard | GB/T 11022-2011 |
| MOQ | 1group |
| Materiaal | Porselein/roestvrij staal/staal |
| Modelnummer | GW9-10 |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De hoogspanning maakt Schakelaar los |
| Hoeveelheid | 1Group (3units) |
| Standaard | GB1985-2014 |
| Handelsmodus | EXW |
| Stroom | 630A-1250A |
|---|---|
| Type | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
| Spanning | 12kV-36kV |
| Toepassing | Openluchtdistributiesysteem |
| Hoeveelheid | 3 uints voor 1 groep |
| Productnaam | Gw9-10 de schakelaar van de hoogspanningsisolator |
|---|---|
| Type | Openluchthookstickschakelaar |
| Sleutelwoorden | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
| Materiaal | Ceramic+steel+Stainless staal |
| Hoeveelheid | 3 eenheden (1 reeks) |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Huidige rating | 630A |
| functie | het breken/het verbinden |
| Hoeveelheid | 3 uints voor 1 reeks |
| Sleutelwoord | Hoogspanningsscheidingsschakelaar |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Type | Openluchthookstickschakelaar |
| Max. Spanning | 36KV |
| Sleutelwoorden | HV-disconnectorschakelaar |
| Materiaal | Ceramic+Steel |
| Temperatuur | -30℃-40℃ |
|---|---|
| Mechanisch leven | 80 |
| Max. Spanning | 36KV |
| Gebruik | Bescherming |
| WindSpeed | 700Pa |
| Toepassing | Elektrische systemen |
|---|---|
| Modelnummer | GW9-10/1250A |
| Gebruik | Voor het breken |
| Sleutelwoord | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Installatie | Vastgesteld |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Productnaam | Hookstickschakelaar |
| Frequentie | 50 Hz |
| Huidige rating | 1250A |
|---|---|
| Type | Openluchtdisconnector-Schakelaar |
| Nominale spanning | 12 kV-36kV |
| Mechanisch leven | 80 |
| Sleutelwoorden | HV-disconnectorschakelaar |