| Installatie | Vastgesteld |
|---|---|
| Standaard | GB 1985-2014 |
| Sleutelwoord | De hoogspanning maakt Schakelaar los |
| Kleur | grijs |
| Pakket | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Porselein/Staal |
| Nominale stroom | 630A |
| Max. stroom | 1250A |
| Verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Nominale stroom | 1000A |
|---|---|
| Mechanisch leven | 50 |
| Max. Spanning | 36KV |
| Gebruik | Hoogspanning |
| Productsoort | Hookstickschakelaar |
| Nominale stroom | 1250A |
|---|---|
| Type | Scheidingsschakelaar |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Toepassing | Buiten |
| Mechanisch leven | 80 |
| Gebruik | Bescherming |
|---|---|
| Huidige rating | 1000A |
| Standaardspanning | 12kV-36kV |
| Windsnelheid | <700 Pa=""> |
| Frequentieclassificatie | 50/60 Hz |
| Max.Voltage | 36KV |
|---|---|
| Max.Current | 1250A |
| Geschatte stroom | 630A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Toepassing | Electric Power-Transmissie |
| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Operatie | Manueel/automatisch |
| Model | GW9-10/1000A |
| Max.Voltage | 36KV |
| Gebruik | Het breken/het Controleren |
| Standaard | GB 1985-2014 |
|---|---|
| collocatie | Openlucht vacuümstroomonderbreker |
| Nominale stroom | 630A |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Pakket | Houten hoes |
| Standaard | GB/T 11022-2011 |
|---|---|
| Installatie | Vastgesteld |
| collocatie | Hoogspannings Vacuümstroomonderbreker |
| Hoeveelheid | 3 uints voor 1 reeks |
| Sleutelwoord | De hoogspanning maakt Schakelaar los |
| Huidige rating | 1000A |
|---|---|
| Standaardspanning | 12 kV |
| Handelsvoorwaarden | EXW |
| MOQ | 3 eenheden voor 1 reeks |
| Haven | Hoofdhavens in China |