| Nominale stroom | 1000A |
|---|---|
| Toepassing | Hulpkantoor |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Max.Temperature | +40℃ |
| Aardbevingsintensiteit | 8Level |
| Materiaal | Porselein |
|---|---|
| Nominale stroom | 1000A |
| Nominale spanning | 12 kV |
| Pool-Aantallen | 1p |
| Mechanisch leven | 50 |
| Nominale spanning | 12kV-36kV |
|---|---|
| Mechanisch leven | 50 |
| Kleur | Grijs |
| Haven | Shenzhen/Guangzhou |
| Huidige rating | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| Nominale stroom | 1000A |
|---|---|
| Mechanisch leven | 50/50/80 |
| Gebruik | Het breken of het verbinden |
| Productmodel | GW9-10/1000A |
| Handelsvoorwaarden | EXW |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| Materiaal | Roestvrije Steel+Ceramic |
|---|---|
| Voltage Ratin g | 12 kV |
| Toepassing | Vacu5um kring-breekt |
| verpakking | Verpakking van het de uitvoer de houten geval |
| Frequentieclassificatie | 50 Hz |
| Naam | ZW32-12(F) Op een paal gemonteerde stroomonderbreker |
|---|---|
| Materiaal | Staal/keramiek/roestvrij staal |
| Type | Hoogspanning/buiten |
| Hoeveelheid | 1set+3eenheden |
| Handelsmodus | EXW |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |