| Temperatuur | -40℃~+40℃ |
|---|---|
| Nominale stroom | 630A |
| Functie | overbelasting |
| Installatie | Vastgesteld |
| Pool-Aantal | 1p |
| Sleutelwoorden | Op een paal gemonteerde stroomonderbreker |
|---|---|
| Materiaal | staal/porselein/roestvrij staal |
| Standaard | GB/T11022-1999 |
| Hoeveelheid | 1set+3eenheden |
| Windsnelheid | 700Pa |
| Materiaal | Porselein/Staal |
|---|---|
| Nominale stroom | 1000A |
| Mechanisch leven | 50 |
| Nominale spanning | 12kV-36kV |
| Max. temperatuur | + 40℃ |
| Materiaal | Ceramic+steel+Stainless staal |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Standaard | GB/T 311.6-2005 |
| Nominale spanning | 630A |
| Proefproef | Vrij na orde |
| Huidige rating | 1250A |
|---|---|
| Standaardspanning | 12 kV |
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Materiaal | Porselein/roestvrij staal/staal |
| Proefproef | Vrij na orde |
| Materiaal | Roestvrij staal + keramiek + staal |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Pac50Hzkage | Export wooden case packing |
| Nominale stroom | 1000A |
|---|---|
| Mechanisch leven | 50 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Omgevingstemperatuur | -30℃~+40℃ |
| Aardbevingsintensiteit | 7 |
| Nominale stroom | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Mechanisch leven | 80 |
| Nominale spanning | 12kV-36kV |
| Gebruik | Voor het beschermen |
| Naam van het product | Bovengrondse elektrische isolator |
| Nominale stroom | 630A+630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal + staal + keramiek |
| Sleutelwoord | Buitenvacuümstroomonderbreker/hoofdschakelaar |
| Handelsmodus | EXW |
| Haven | Hoofdhaven in China |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Stroom | 630A tot en met 1250A |
| Spanning | 12 kV~36 kV |
| Kwaliteit | Hoog |
| Sleutelwoord | Openluchtdisconnector-Schakelaar |